Kaip atsikratyti senais baldais?
Jei namuose ar biure vyko permainos ir įsigijote naujus baldus, greičiausiai susidursite su problema – kur dėti senus, susidėvėjusius ar jau nebereikalingus baldus.
Teikiame senų baldų išvežimo paslaugas nepriklausomai nuo jų rūšies ar dydžio (vežame kėdes, sofas, lovas, net ir dvigules, komodas, spintas, sekcijas, senovines siuvimo mašinas ir kitus baldus). Baldus galime paimti iš bet kokių patalpų, tiek gyvenamųjų, tiek komercinės paskirties. Esant poreikiui baldus išardome ir sukrauname, garantuojame tinkamą jų pristatymą į specializuotas aikšteles, kuriose jos bus tinkamai utilizuotos.
Šią paslaugą verta rinktis, nes Jums nereikės gaišti laiko ar rizikuoti silpna sveikata išrenkant baldus, ieškant krovėjų, ieškoti, kur išmesti senus baldus ar ieškoti transporto šiems baldams išvežti.
Kodėl reikia tvarkingai išvežti senus baldus?
Tinkamu didelių matmenų atliekų išmetimu privalo patys gyventojai ar įmonės, tačiau kartais dalis gyventojų jas palieka prie buitinių atliekų konteinerių. Tradicinė šiukšlių išvežimo mašina jų paimti negali dėl techninių parametrų, todėl seni baldai lieka ilgiau gulėti prie konteinerio - tai iš karto sudaro netvarkos įspūdį, kelia pasipiktinimą kaimynams ir dėl tokio veiksmo galima greitai susilaukti baudos už atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimą.
Ar žinojote, kad bauda už netvarkingą atliekų atsikratymą numatyta nuo 30 iki 140 eurų, o už pakartotinį nusižengimą - siekia nuo 140 iki 600 eurų.
Nerizikuokite ir geriau tvarkingai atsikratykite didelėmis atliekomis - senais baldais, buitine technika, senomis voniomis ar radiatoriais.
Tvarkingas senų baldų išvežimas - ekologiškas veiksmas
Pirmiausia, nepasitikėkite neaiškiais vežėjais, kurie gali jūsų senus baldus nuvežti į nuošalesnį namą, sodybą ar dirbtuves ir tiesiog sukūrenti. O tai ypač kenkia aplinkai, ir jūsų bei jūsų vaikų plaučiams. Geriau pasitikėkite profesionalais.
Taigi, koks ekologiškas senų baldų kelias?
Mūsų komanda juos pristato į specializuotas aikšteles, kurias valdo miestų ar rajonų savivaldybės. Šiose aikštelėse surinktos didžiosios atliekos keliauja į perrūšiavimo bazes. Perrūšiavimo bazėje, pavyzdžiui, senos sofos yra išardomos rankomis ar ar mechaniniu būdu, o iš atskirtos sofos, lovos, ar spintos antrinės žaliavos, tokios kaip medis, tekstilė, metalas – nukreipiamos perdirbti. Taip šios baldų atliekos yra prikeliamos antram gyvenimui ir gali tarnauti dar ne vienerius metus.