Pervešiu

Visos pervežimo paslaugos

Ar Jums reikia pervežti krovinį? Tuomet Jums gali būti naudingos kokybiškos ir operatyvios krovinių pervežimo paslaugos. Pasinaudokite mūsų pagalba. Mes padėsime Jums laiku nugabenti įvairių tipų krovinius – nesvarbu, ar tai būtų smulkios ir trapios detalės, ar sunkios statybinės medžiagos.


Baldų pervežimas

Jei kraustotės, ar persikeliate į kitą vietą, galime padėti pervežti baldus - nuo mažiausių spintelių iki lovų ir spintų su antresolėmis. Papildomomis priemonėmis padėsime apsaugoti jautrius daiktus nuo galimo dūžio ar kritimo.
Jei neseniai įsigijote naują baldą, o parduotuvė negali atvežti, mielai padėsime - teikiame pervežimų iš parduotuvių ar prekybos centrų paslaugas.

Sunkių krovinių, įrangos, statybinių medžiagų pervežimas

Gabename sunkią, didelių gabaritų buitinę techniką, virtuvės, vonios įrangą, vaizdo bei garso aparatūrą.
Pervežame įvairią pramoninę įrangą, sudėtingus, jautrius, didelių gabaritų įrengimus, jų priedus. Didelių gabaritų sportinės įrangos, įvairaus tipo treniruoklių, jų priedų pervežimą atliekame sklandžiai ir saugiai.
Užtikriname saugų transportavimą. Turime specialią įrangą ir pakavimo medžiagų, kurios apsaugos Jūsų krovinį nuo pavojingo išorės poveikio gabenimo metu

Pianinų pervežimas

Pervežti sunkius ir didelius muzikos instrumentus, yra sudėtinga. Ne tik dėl svorio, bet ir dėl to, kad labai svarbu juos apsaugoti. Mūsų komanda yra patyrusi ir žinome, kaip tai padaryti saugiai, nepakenkiant instrumentų išorei bei sudėtingai vidaus sistemai.
Pirmiausia, pianinai, nors ir neatrodo dideli, tačiau sveria labai daug, todėl vien užnešti į reikiamą aukštą ar nunešti jam reikia pasiruošti bent 4 žmonių komandos. Nežinote, kiek sveria jūsų muzikos instrumentas? Mes surinkome dažniausių pianinų tipus ir kiek jie sveria:

  • Krasnyj oktiabr, Lastochka, Lira, Lirika, Noktiurn, Petrof, Riga,Rionish, Rosler, Tokata, Weinbach, Yamaha, Zaria, kurių aukštis iki 120 cm, sveria apie 200 - 250 kg
  • Akord, Belorus, Desna, Dnepr, Geyer, Hofmann, Yamaha, Kaluga, Kawai, Krasnyj oktiabr, Lira, Petrof, Rodina, Ronish, Rosler, Rubinstein, Samick, Schimmel, Smolensk, Tambov, Ukraina, Ural, Vladimir, Volga, Volna, Zaria, Zimmermann, kurių aukštis iki 150 cm, sveria apie 280 - 320 kg.
  • Bekker, Bliutner, C.Bechstein, Crown, Grotrian-Steinweg, Ibach, Muhlbach, Steinway & Sons, kurių aukštis virš 150 cm, sveria daugiau nei 320 kg.

Augalų pervežimas

Saugiai, papildomai apsaugodami nuo galimų pažeidimų, pervežame įvairius gyvus augalus (fikusus, dracenas, paparčius, filodendrus, palmes, kaktusus, gebenes ir pan.), masyvius vazonus, stovus, dekoracijas.

Seifų pervežimas

Pervežame šarvuotus, priešgaisrinius ir kitų rūšių, didesnių ir mažesnių gabaritų, didelio svorio seifus.

Pasiruošę pervežti? Paskambinkite: +370 641 04242