Išvešiu seną buitinę techniką

Senos buitinės technikos išvežimas

Jūsų turimi buitinės technikos prietaisai jau atgyvenę? Galbūt keičiate savo turimus prietaisus į naujus ir modernius, bet nežinote, kur dėti seną, nusidėvėjusią, neekonomišką ar nebeveikiančią techniką? Mes jums padėsime!

Išvežame šią stambią techniką: šaldytuvus, skalbimo mašinas, virykles, vonias, senus katilus, akumuliatorius ir pan. Sena buitinė technika privalo būti pilnos komplektacijos.

Taip pat padedame išvežti kitas elektronikos atliekas - televizorius, monitorius, kompiuterius garso įrangą ir kitas smulkias elektronikos atliekas.


Metalo laužo, tokio kaip radiatoriai, ar senos vonios, išvežimas

Atliekant remonto darbus, greičiausiai keičiate vonią, šildymo katilą ar radiatorius. Jie yra ne tik nepatogūs, bet ir sunkūs. Jei reikia pagalbos juos išvežant - tikrai padėsime. Tereikia paskambinti mūsų komandai ir sutartu laiku padėsime jums išvežti metalo atliekas.

Tvarkingas senos buitinės technikos išvežimas - ekologiškas veiksmas

Prisiminkite, elektros ir elektroninės įrangos atliekų negalima šalinti į buitinėms atliekoms skirtus konteinerius. Patekusios į aplinką (vandenį, gruntą, atmosferą), atliekos gali užteršti ją pavojingomis toksiškomis medžiagomis: gyvsidabriu, švinu, kadmiu, chromu.


Pasiruošę išvežti seną buitinę techniką ar metalo laužą? Paskambinkite: +370 641 04242